MyWigs nosí i krásky ze showbusinessu

| Publikoval | napište nám komentář

Líbit se chce většina z nás. Cvičíme, nakupujeme nové oblečení, malujeme se, děláme zkrátka spoustu věcí pro to, abychom vypadaly skvěle. Začít nosit paruku si ale žádá trochu odvahy. Tím spíš u nás v Čechách a na Slovensku – lidé tu na tenhle druh módního doplňku nejsou příliš zvyklí. My však máme mezi sebou řadu podporovatelek a průkopnic, které se nebojí a s parukou se vydávají na pódia, mola a samozřejmě i na své instagramové a jiné profily. Kdo naše paručky tedy nosí? Pojďme si dámy představit!

Koki

S touhle výraznou a originální kočkou se naše zakladatelka Katka zná už od školních let. Koki, vlastním jménem Kateřina Mlejnková, je snad nejoriginálnější česká make-up artistka. Její práce se od práce ostatních kosmetických umělkyň naprosto liší a my jsme šťastné, že součástí její nepřehlédnutelnosti jsou i naše paruky.

Sharlota

Sharlota naše paruky nosí od dob, kdy brand MyWigs vůbec vnikl. Paruk tehdy bylo jenom pár a místo na skladě ležely v několika taškách. Šarlota Frantinová, naše Sharlota, vybočovala z řady ale i bez wigs.  Je jednou z mála žen na české hip-hop scéně a je sakra dobrá. Sharlota se nebojí, jedná jak sama cítí, čímž si spoustu let podmaňuje obrovské publikum. Jsme vděční, že jde svou módní cestu i s námi a ukazuje, že paruka neznamená něco negativního, ale totálně skvělý a univerzálí doplněk.

Tereza Mašková

Terka Mašková má hlas jako zvon a obrovské srdce. Vyhrála v roce 2018 Česko Slovenskou SuperStar. Porotu tehdy zaujala svým obrovským rozsahem a taky křiklavě růžovými vlasy. S námi teď má vlasy jaké si zamane a my jsme rádi, že nás podporuje, nosí a propaguje. V roce 2018 vydala svoje první a naprosto úžasné album. Přejeme jí hodně štěstí nejenom za mikrofonem.

Nikol Moravcová

Nikol je báječná  moderátorka, herečka a blogerka, ale také obrovská milovnice módy. Její styl je ženský a originální. Právě teď moderuje pořad Česko Slovensko hledá influencera. Jsme nadšení, že ona sama je influencerkou našeho brandu. Doufáme, že s našimi kousky zažije ještě spoustu radosti a že ji i v budoucnu budou dělat ještě krásnější.

Ve výčtu slavných bychom mohly dále pokračovat. Naše paruky sluší a baví nejen nositelky, ale i lidi okolo nich. Chcete se mezi ně přidat? Mrkněte do našeho e-shopu nebo se objednejte na konzultaci, kde si paručky můžete vyzkoušet!

Rubrika:

Tento článek napsal Lída Dubinská

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0